ENGLISH PRONUNCIATION - kurs przygotowany i przeznaczony wyłącznie dla Polaków, prowadzony przez NATIVE SPEAKERA z Wielkiej Brytanii. Kurs ma na celu zapoznanie słuchaczy z zasadami intonacji, rytmu i akcentu w języku angielskim. Są to warsztaty z konwersacji i wymowy - oparte na nowatorskich metodach nauczania, które rozwijają m.in. umiejętności ustnej komunikacji i rozumienia ze słuchu, poprawiają wymowę i wzbogacają słownictwo. Poznasz między innymi: angielską wymowę międzynarodowego słownictwa, naukę symboli fonetycznych IPA (transkrypcji), akcentowanie słabych samogłosek, nieregularność w zasadach pisowni i wymowy.


Poziomy ENGLISH PRONUNCIATION:

  • ELEMENTARY
  • PREINTERMEDIATE
  • INTERMEDIATE
  • UPPER INTERMEDIATE


Z kursu tego korzystać mogą studenci, profesjonaliści oraz ci, którzy chcą mówić dobrze po angielsku. Przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych studentów. Te lekcje nie są, ani za trudne dla początkujących, ani też zbyt proste dla zaawansowanych studentów. Nauczysz się lepszej wymowy jeśli będziesz ćwiczyć z nativem speakerem przez dwie godziny w tygodniu. W przypadku początkujących studentów, najlepszym sposobem nauki mówienia po angielsku jest uczenie się zdań używanych w konwersacjach na co dzień.


W przypadku zaawansowanych studentów, najlepszym sposobem aby mówić biegle po angielsku jest używanie tych samych zdań dotąd, aż będą one mówione poprawnie z odpowiednią wymową. Lekcje te pomogą Ci mówić po angielsku płynnie w niespełna połowę czasu w porównaniu z kursami, które uczą mówić po angielsku z pisownią i gramatyką. Jest to prawdą bez względu na to czy dopiero zaczynasz, czy już studiujesz angielski od wielu lat.


Zapisy - grupa maksymalnie 4 osobowa. Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w biurze PAK bądź w miejscu wyznaczonym przez słuchacza.


12-13 tygodni nauki (3 - 3,5 miesiąca) zajęcia raz w tygodniu 2x45 minut.


Terminy warsztatów ustalane wspólnie z grupą. Po dokonaniu zapisu, słuchacz odbywa jedną sesję w celu określenia poziomu (test 30 minut i rozmowa z nativem) w biurze PAK.