Gdzie? Kiedy? W jaki sposób?

• na terenie szkoły ? bezpiecznie i wygodnie
  • w dogodnych terminach ? ustalonych wspólnie z rodzicami i dziećmi
  • z naciskiem na komunikację
  • w kameralnych grupach 6-10 osób, (średnia w 2016 roku 7,5 osób)
  • z gwarancją wykonania pełnego programu godzinowego kursu

Co każdy uczestnik kursu otrzymuje?

• tablet 7 z materiałem leksykalnym audio i video
  • komplet podręczników renomowanych wydawnictw Oxford University Press, Pearson, Hueber
  • świadectwo na oficjalnym druku MEN III/1
  • przyjazną atmosferę zajęć

Polska Akademia Kształcenia organizuje kursy języka angielskiego i niemieckiego według poniższych zasad:

• Prezentujemy naszą ofertę kursów dzieciom lub rodzicom w wybranych szkołach publicznych.
  • Doradcy edukacyjni spotykają się z zainteresowanymi uczniami/rodzicami.
  • Zapisujemy słuchaczy na kurs.
  • Przydzielamy uczestników kursu do grup na odpowiednim poziomie znajomości języka.
  • Wspólnie z uczniami ustalamy terminy zajęć dydaktycznych.
  • Na pierwszych zajęciach dydaktycznych lektor przeprowadza indywidualne rozmowy ze Słuchaczami lub test kwalifikujący do odpowiedniego poziomu językowego.
  • Lektor po pierwszych zajęciach biorąc pod uwagę wyniki testów i rozmów indywidualnych dobiera odpowiedni podręcznik dla danej grupy uczniów.
  • Na kolejnych zajęciach przekazujemy podręczniki, sprzęt audiowizualny który staje się własnością kursanta
  • Lektor prowadzi zajęcia wg przyjętego systemu, przy określonej liczbie godzin lekcyjnych.
  • W trakcie nauki przeprowadzane są testy kontrolne oraz są monitorowane postępy uczniów.
  • Po zakończeniu każdego etapu nauki, uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie o jego ukończeniu na druku według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.